Türkiye'nin hücresel dolgu sistemi (Geohücre)

Türkiye’nin

Hücresel Dolgu Sistemi

Tamamen yerli ar-ge ve mühendislik ile üretilen KRT® Geocell zor doğa şartlarında on yıllarca işlevini güvenle sürdürebilecek şekilde üretilmiştir.

HAKKIMIZDA

Movea Ltd. şirketi geoteknik mühendisliğinde öne çıkan zemin güçlendirme ve erozyon kontrolü alanlarında yenilikçi çözümler üreten bir mühendislik ve teknoloji firmasıdır. 2011 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan Movea Ltd. yerli Ar-Ge çalışmaları ile Türkiye’de ilk yüksek dayanımlı 3 boyutlu zemin stabilizasyon sistemi olan KRT® Geocell ’in üretimine İzmir fabrikasında başlamıştır.

KRT® Geocell CE standartlarına ve şartnamelere tam uyumludur. Ürünlerimiz yüksek teknoloji ile kalite ve izlenebilirlik garantisi olan ISO standartlarında tesislerde üretilir.

MİSYON & VİZYON

Ülkemizde ve dünyada Geocell ihtiyacını yerli ve milli Ar-Ge ve mühendislik ile karşılamak, profesyonel bir yaklaşım ile mühendislik hizmeti vermek amacı ile faaliyetlerine başlayan Movea Ltd. KRT® Geocell  markası ile her geçen gün kalite ve deneyimini daha da yukarıya taşımaktadır.

Yerli teknoloji ve mühendislik çözümleri ile en kaliteli ürün ve hizmeti en ekonomik koşullarda sunmayı ilke edinen şirketimiz KRT® Hücresel Dolgu Sistemi (Geocell) üretimi ile sektöründe bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

ÇEVRE POLİTİKASI

Toplumsal sorumlulukların bilincinde olan şirketimiz projelerinde planlama ve inşaa aşamalarında çevreye verilebilecek etkileri en aza indirecek önlemleri almayı ilke edinmiştir.

Projelerde doğa ile yaşamı buluşturmak, doğal enerji kaynaklarından azami yarar sağlayacak şekilde tasarımlar yapmak, çevreye ve doğaya en az zarar verecek şekilde uluslararası standartlarda, sürdürülebilir uygulamalar yapmak en önemli hedefimizdir.